Nevieš kam po škole?

#pridajsaknam

NEVIEŠ, KAM PO SKONČENÍ ŠKOLY? PRIDAJ SA K NÁM! Si absolvent a stále váhaš, kam smerovať svoju kariéru? Ponúkame ti príležitosť, ktorá môže definovať tvoju budúcnosť!

PONÚKAME:

Stabilné zamestnanie a istotu - Nechýba ti istota pracovného miesta. Atraktívne finančné ohodnotenie - Tvoja práca bude náležite ocenená. Firemné vozidlo na pracovné účely - Dostaneš sa tam, kam treba. Profesionálny pracovný nástroj - Máš všetko potrebné na výkon práce.

POŽADUJEME:

Spoľahlivosť a zodpovednosť - Tvoj záväzok sa odzrkadlí vo výsledkoch. Schopnosť práce v tíme - Spolupráca je kľúčová pre úspech. Predchádzajúce skúsenosti v odbore - Už máš určité skúsenosti? To je veľké plus!

VOĽNÉ POZÍCIE:

ELEKTRIKÁR VN, NN - Staň sa súčasťou nášho tímu odborníkov na elektriku! ELEKTRIKÁR - OPTIKA - Pracuj na inovatívnych projektoch v oblasti optiky! POMOCNÝ PRACOVNÍK - Získaj praktické skúsenosti a rast v odbore! VODIČ C+E - Preveď toho správneho a stúpaj v kariérnej rebríčke! STROJNÍK - Ovládaš stroje? Príď k nám a pracuj s tým čo ťa baví! ZVÁRAČ TIG, PLAST - Zváranie je tvoje vášňou? Tvoje miesto je u nás!

Nechaj svoju budúcnosť rásť s nami. KONTAKTUJ NÁS!

Email: asistentka@elspolno.sk Telefón: +421 918 457 881

Nemáš na výber? Vyplň formulár na našej webovej stránke a začni svoju cestu k úspechu už dnes!

Spoločne budujeme lepšiu budúcnosť!