Elektro a energo montáže

Spoznaj viac, ako u nás prebiehajú elektro a energo montáže

V oblasti Elektro a Energo montáží sme vaším spoľahlivým partnerom pre realizáciu komplexných projektov. S pevným základom v projekčných podkladoch, prinášame do života nové elektrické zariadenia a elektrické vedenia, a taktiež sa zameriavame na ich rekonštrukcie vo všetkých napäťových hladinách - nízkom, vysokom aj veľmi vysokom napätí.

Naša odborná skúsenosť a technická odbornosť nám umožňuje ročne realizovať stovky kilometrov sietí. Naším cieľom je nielen dokončiť projekty, ale aj priniesť inovatívne a udržateľné riešenia, ktoré budú prispievať k rozvoju a kvalite elektrických systémov.

Medzi našich hlavných partnerov patria energetické distribučné spoločnosti a developeri, ktorí sú si vedomí našej spoľahlivosti a odbornosti. No nezabúdame ani na individuálnych súkromných investorov, pretože každý projekt má svoju jedinečnosť a dôležitosť.

Základom našej práce je precízne plánovanie, dôsledné sledovanie bezpečnostných noriem a neustála snaha o kvalitu. Sme pripravení prekonať technické výzvy a prispieť k rozvoju energetického sektora. Vašim projektom dodávame spoľahlivosť, efektivitu a výnimočnosť.

Ak hľadáte partnera, ktorý rozumie elektro a energo montážam, sme tu pre vás.

 • checkmark

  výškové práce s použitím horolezeckej techniky

 • checkmark

  výstavba nových vedení distribučnej sústavy

 • checkmark

  rekonštrukcia starých vzdušných a káblových elektrických vedení nízkeho aj vysokého napätia

 • checkmark

  budovanie nových pripojení nízkeho aj vysokého napätia pre malých aj veľkých odberateľov

Naše posledné realizácie

Rekonštrukcia vzdušného VN vedeni

Rekonštrukcia vzdušného VVN 1x100kV vedenia - ZNH

Rekonštrukcia vzdušného VN vedenia - Tisovec