Predajňa

Spoznaj našu predajňu

V našej predajni, kde spojením kvality a rozmanitosti poskytujeme komplexné riešenia pre elektroinštalačný a bleskozvodný materiál. Bez ohľadu na to, či ste profesionálny elektromontér, stavebná spoločnosť alebo jednoducho nadšenec do svetla a elektrických systémov, sme tu pre vás.

Ponúkame široký sortiment nielen pre maloobchod, ale aj pre veľkoobchodné zákazky. Naša dlhoročná skúsenosť a dôkladná znalosť trhu nám umožňuje ponúkať kvalitné produkty, ktoré spĺňajú najnáročnejšie štandardy a normy.

Naša vzorková predajňa je miestom, kde sa spája estetika a funkčnosť. Nájdete tu široký výber interiérových a exteriérových svietidiel s moderným dizajnom, ktoré dokážu transformovať akýkoľvek priestor. Nech ide o osvetlenie obývacej izby, kancelárie alebo exteriéru vášho domu, naša ponuka vám umožní nájsť to správne riešenie.

Súčasťou našej ponuky sú aj svetelné zdroje, medzi nimi aj efektívne LED žiarovky. V čase, keď úspora energie a udržateľnosť majú stále väčší význam, LED technológia je skvelým spôsobom, ako dosiahnuť výnimočný výkon pri minimálnom energetickom spotrebovaní.

Veríme, že každý detail má svoj význam, a preto sa snažíme ponúkať len tie najlepšie produkty pre vaše elektroinštalačné a osvetľovacie potreby. Tešíme sa na vašu návštevu v našej predajni, kde vám radi pomôžeme nájsť to najlepšie riešenie pre vaše projekty.

Otváracie hodiny
Pondelok
6:00 - 17:00
Utorok
6:00 - 17:00
Streda
6:00 - 17:00
Štvrtok
6:00 - 17:00
Piatok
6:00 - 17:00
Sobota
8:00 - 12:00

Kde nájdete naše predajne

Predajňa Námestovo
Predajňa Rabča
Pigeon | © OpenStreetMap contributors